HNC Automation Sınırlı Garanti Politikası

 1. Tüm ürünler için garanti süresi satın alma tarihinden itibaren 12 aydır (Özel işaretli bazı istisnalar hariç)
 2. HNC Automation, zaman sınırlaması olmaksızın tüm müşteriler için çevrimiçi hizmet sağlar. Müşteriler, garanti süresini aşarken parça maliyetini ödemek zorundadır.
 3. Müşteriler, kullanıcı menüsünü dikkatlice okumak ve üniteleri gereksiz hatalardan kaçınmak için doğru şekilde kullanmakla yükümlüdür.
 4. Garanti süresi boyunca, müşteri şüpheli hatalı birimleri veya parçaları HNC ofisine taşımak zorundadır, başka bir nakliye şekli kabul edilmeyecektir (Belirlenen nakliye şirketi tavsiye edilecektir). HNC Otomasyon, talep üzerine müşteriden tahsil edecektir; ancak şu anda nakliye ücretleri müşteri tarafından ödenmektedir.
 5. Tüm şüpheli hatalı birimler veya parçalar teslim alındıktan sonra HNC Automation tarafından incelenecektir.
 6. Hatalı veya üretim hatalarının müşteri dışı hatanın bir sonucu olduğu HNC otomasyonu tarafından doğrulanan ve kabul edilen üniteler veya parçalar için, yepyeni üniteler veya parçalarla değiştireceğiz. Ek olarak, kargo ücretini müşteriye geri ödeyeceğiz.
 7. Değiştirilen birimler veya parçalar, önceki garanti süresinin bakiyesinden itibaren garantilidir.
 8. Değiştirilen birimler veya parçalar aynı marka olacaktır; Eski modellerden aynı model, değişim kabul edilmeyecektir. Birimler veya parçalar artık stokta değilse, eşit değerde başka bir birim veya parça modeli ile değiştirilecektir.
 9. Ünitelerin veya parçaların müşteri hatası nedeniyle kusurlu olması durumunda, iki yönlü iade nakliye ücretlerinden müşteri sorumlu olacaktır. Müşteri, birimleri veya parçaları 15 iş günü içinde geri almalıdır. 15 iş günü geçtikten sonra müşteri vazgeçmiş olarak değerlendirecektir.
 10. Garanti, aşağıdaki olaylardan herhangi birinde geçersiz ve hükümsüz olacaktır.
 • Ünitelerin veya parçaların hasar görmesi, çarpışma ve sel, yangın vb. Gibi doğal afetlerden kaynaklanır.
 • Gönderim tarihinin değiştirildiği etiket
 • Mekanik veya motorlu araç şarj cihazı (Alternatör) aşırı basınç veya düşük elektrik gücü çıkışı nedeniyle ve kömürleşmiş kurşun parçalarıyla sonuçlanır
 • Müşterinin suistimali veya ihmalinden dolayı arızalı üniteler veya parçalar
 • müşteri giriş kablolarını yanlış bir şekilde bağlar), birimler veya parçalar alıkonulacak ve kanıt olarak doğrulanmaya hazırlanacaktır, ancak birimler veya parçalar iade edilmeyecektir
 • Yukarıdaki olaylardan herhangi biri gerçekleşmezse, nihai tazminat, üretici tarafından yapılan son doğrulamaya dayanacaktır.