HNC Electric, mükemmel elektrik ve elektronik teknolojisinin yanı sıra güçlü kontrol teknik gücünün desteği altında küresel müşterilere kontrol, ekran, sürücü ve sistem çözümleri ve diğer ilgili ürün ve hizmetleri sunan, otomasyon ve sürücü odaklı küresel bir şirkettir.

HNC Electric, ürün işlevlerimizi ve performansımızı sürekli iyileştirerek ve yükselterek müşterilerimizin gereksinimlerini dinler ve anlar, endüstrinin farklı gereksinimlerine göre mükemmel ürünler ve çözümler sunar ve geliştiririz. Ürünlerimiz paketleme, baskı, tekstil, plastik enjeksiyon, asansör, takım tezgahı, robot, ağaç kesme, taş oyma, seramik, cam, kağıt yapımı, vinç, fan ve pompa, yeni enerji kaynakları vb. Alanlarda başarıyla kullanılmış ve uygulanmıştır.

HNC Elektrik, müşterilerimize uluslararası alanda daha eksiksiz hizmet ve ürün sunmak, teslimat süresi, çözüm desteği, satış sonrası hizmetler ve ürün özelleştirme desteği konularında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için iş ortaklarımız olarak yetenekli firmalar aramaktadır, dünya çapında müşterilerimize iyi ürün kalitesi ve profesyonel hizmet sunan ürün acenteleri ve distribütörleri Şimdiye kadar, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya-Pasifik bölgesi, Orta Doğu ve Avustralya gibi 40’tan fazla ülkede oluşturulmuş müşterilerimiz ve iş ortaklığımız var.

HNC Electric ürününün üstün kalitesi ve düşük maliyeti, gelişmiş ve eksiksiz üretim sisteminden ve Çin’in verimli lojistiğinden yararlanmaktadır. Yetenekli ve yeterli insan gücümüz, zengin mühendislik deneyimlerimiz, ürünümüzün işlevler ve performanslar açısından daha eksiksiz ve daha iyi olmasını sağlar.

HNC Electric, profesyonel elektrik ortağınız!

 

 

Saypro Hakkında ;

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, Saypro Elektrik kısa bir zamanda birçok projeye imzasını attı. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde; ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayreti ile çalışmaya devam ediyor.
Özellikle ülkemizde otomasyon ve şalt malzeme konusunda yaşanan birçok teknik sorunun farkında olan firmamız, müşterilerini dinleyerek, onlardan aldığı geri bildirimler doğrultusunda yapılanmasını oluşturdu. Bugün geldiğimiz noktada oldukça kısa bir sürede Türkiye’nin 7 bölgesinde hizmet veren ofislerimizin yanında, 40’a yakın bayimizle oldukça geniş bir alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

https://www.saypro.com.tr/